Shaping Peeling Cream

29.90

Compare
Category:

Krem peeling i butë dhe i zhdërvjellët i bërë nga përbërës të çmuar natyralë.
Një aromë elegante e portokallit, mimozës, kedrit, qelibarit dhe myshkut kënaq shqisat tuaja me çdo aplikim.

Description

Krem peeling i butë dhe i zhdërvjellët i bërë nga përbërës të çmuar natyralë.
Një aromë elegante e portokallit, mimozës, kedrit, qelibarit dhe myshkut kënaq shqisat tuaja me çdo aplikim.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shaping Peeling Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *