Tinted Hydra Moistur. 01 ivory

34.90

Compare
SKU: N/A Category:

Hidratues me ngjyrë delikate.
Kujdesi për lëkurën dhe make up – të gjitha në një! Hidratuesi me nuancë delikate bie në sy me teksturën e tij kremoze dhe mbulimin e lehtë. Hidratim intensiv për lëkurë rrezatuese dhe më të njëtrajtshme. E disponueshme ne 3 ngjyra.

Description

Hidratues me ngjyrë delikate.
Kujdesi për lëkurën dhe make up – të gjitha në një! Hidratuesi me nuancë delikate bie në sy me teksturën e tij kremoze dhe mbulimin e lehtë. Hidratim intensiv për lëkurë rrezatuese dhe më të njëtrajtshme. E disponueshme ne 3 ngjyra.

Additional information

Color

01 ivory, 02 natural, 03 almo

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tinted Hydra Moistur. 01 ivory”

Your email address will not be published. Required fields are marked *