Shaping Shower Foam

27.90

Compare
Category:

Një shkumë delikate kremoze, qetësuese e dushit e bërë nga përbërës të çmuar natyralë për pastrimin e përditshëm të lëkurës. Një aromë elegante e portokallit, mimozës, kedrit, qelibarit dhe myshkut kënaq shqisat tuaja me çdo aplikim.

Description

Një shkumë delikate kremoze, qetësuese e dushit e bërë nga përbërës të çmuar natyralë për pastrimin e përditshëm të lëkurës.
Një aromë elegante e portokallit, mimozës, kedrit, qelibarit dhe myshkut kënaq shqisat tuaja me çdo aplikim.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shaping Shower Foam”

Your email address will not be published. Required fields are marked *