DOC RC Peeling Pads 60 pc

46.90

Compare
Category:

Këto jastëkë AHA të lëvozhgës së dobishme dhe shumë efektive të njomura me acid frutash e bëjnë lëkurën e zbehtë të shkëlqejë dhe me çdo aplikim ato luftojnë sistematikisht pabarazinë, poret e zgjeruara, linjat e imëta dhe rrudhat.

Description

EFEKTI
Kompleksi 5.1 përqind AHA i acidit laktik, acidit citrik dhe acidit glikolik largon në mënyrë efektive qelizat e vdekura të lëkurës dhe ndihmon në reduktimin e linjave të imëta. Lirimi i qelizave të shtresave më të sipërme të lëkurës nxit rinovimin e qelizave, rigjallëron lëkurën dhe përmirëson aftësinë e saj për të mbajtur lagështinë.

Përveç kësaj, sipërfaqja e lëkurës rafinohet, korrigjohet dhe shkëlqen më në mënyrë të barabartë.

PËRFITIMI
Lëkura duket më e pastër dhe më e ushqyer me një aplikim dhe ndihet më e lëmuar dhe më e njëtrajtshme me çdo aplikim. Peeling Pads REFINE CELLULAR AHA nga Doctor Babor krijojnë një çehre rrezatuese dhe të rafinuar.
Lëkura e yndyrshme, e lodhur dhe e pigmentuar përfiton më shumë.

APLIKACION
Pastroni fytyrën, qafën dhe dekoltenë, siç bëni zakonisht. Aplikojeni 1-2 herë në javë butësisht në fytyrë me një tampon. Ju lutemi lini jashtë zonën e syve dhe gojës. Përdorni një jastëk të dytë për të trajtuar qafën dhe dekoltenë. Lëreni për 5-10 minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë. Një ndjesi e lehtë shpimi gjilpërash është e zakonshme. Mbylleni mirë kavanozin pas përdorimit. Më pas aplikoni produktet tuaja të zakonshme të kujdesit për lëkurën. Përdorni një produkt për kujdesin e lëkurës me mbrojtje nga dielli gjatë ditës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DOC RC Peeling Pads 60 pc”

Your email address will not be published. Required fields are marked *