Extra Curl&Volume Masc. black

29.90

Compare
Category:

Mega kaçurrela për qerpikë të lakuar në mënyrë perfekte.
Rimel për volum për qerpikët e lakuar + densitet, plotësi dhe gjatësi maksimale.

Description

Mega kaçurrela për qerpikë të lakuar në mënyrë perfekte.
Rimel për volum për qerpikët e lakuar + densitet, plotësi dhe gjatësi maksimale.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Extra Curl&Volume Masc. black”

Your email address will not be published. Required fields are marked *