Creamy Lipstick 01 on fire

24.90

Compare
SKU: N/A Category:

Buzëkuq kremoz – ngjyra dhe kujdesi i lëkurës në një.
Buzëkuq kremoz, hidratues me teksturë intensive ushqyese për buzë të gjata dhe me shkëlqim. Ne 10 ngjyra.

Description

Buzëkuq kremoz – ngjyra dhe kujdesi i lëkurës në një.
Buzëkuq kremoz, hidratues me teksturë intensive ushqyese për buzë të gjata dhe me shkëlqim. Ne 10 ngjyra.

Additional information

Color

baby doll, gin & juice, hot blooded, metallic pink, nude pink, nude rose, on fire, powdery peach, summer rose, super red

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Creamy Lipstick 01 on fire”

Your email address will not be published. Required fields are marked *