Loading..

Vitalizing Eye Cream

40.90

Përshkrimi:

Kremi i butë për sytë SKINOVAGE Vitalizing është projektuar posaçërisht për zonat me pamje të lodhur rreth syve dhe kujdeset intensivisht për zonën e ndjeshme.

Formulimi është ideal për lëkurën dhe pa aroma dhe parfume.

Category:

Produkte të ngjashme