Loading..

Tinted Hydra Moisturizer 01 ivory

32.90

Përshkrimi:

Kujdesi dhe make-up në një! Hidratuesi me ngjyrë delikate bën përshtypje me strukturën e tij kremoze dhe mbulimin e lehtë. Hidratim intensiv për lëkurë rrezatuese, më të njëtrajtshme.

E disponueshme ne 3 ngjyra.

Categories: ,

Produkte të ngjashme