Loading..

Salt & Sugar Oil Scrub

24.90

Përshkrimi:

Peeling trupi gjallërues me përbërës të vlefshëm natyralë.

Përbërja e re e aromës gjallëruese ofron një përvojë të vërtetë energjike. Molla e freskët e kombinuar me rozmarinë aromatike, eukalipt dhe livando freskon menjëherë shqisat tuaja.

Produkte të ngjashme