Loading..

Rose Toning Essence

26.90

Sasia : 200ml

Një tonik i fytyrës pa alkool për të gjitha llojet e lëkurës Ndihmon për të mbrojtur pengesën e lëkurës dhe ka një efekt freskues. Ky tonik i fytyrës përmban një ekstrakt natyral të trëndafilit dhe një ekstrakt detoksifikues të eupatorisë agrimonia, e cila është ekskluzive për BABOR. Allantoin, bisabolol dhe panthenol qetësojnë dhe relaksojnë lëkurën.
Category:

Related Products