Loading..

Rose Toning Essence

26.90

Përshkrimi:

Toner freskues i fytyrës për të gjitha llojet e lëkurës.


Tonik fytyre pa alkool, me kompleks Anti-OX dhe ujë me mollë.

Category:

Produkte të ngjashme