Loading..

Revival Cream Rich

49.90

Përshkrimi:

Kundër lodhjes së lëkurës me pre- dhe probiotikë, acid hialuronik dhe oligopeptide nga qiqrat.

Formulimi intensivisht ushqyes shkrihet këndshëm në lëkurë dhe e lë lëkurën të ndjehet e mëndafshtë, e lëmuar dhe e kujdesshme.

Zbut lëkurën dhe parandalon shenjat e para të plakjes së parakohshme.

Formulim i pasur, me kujdes intensiv për lëkurë të rigjallëruar dhe me pamje të shëndetshme.

Category:

Produkte të ngjashme