Loading..

Renewal Overnight Mask

29.90

Përshkrimi:

Optimizon ekuilibrin e lagështisë së lëkurës me prebiotikë dhe probiotikë, acid hialuronik, vitaminë E dhe pektinë natyrale nga mollët dhe, në kombinim me një serum Cleanformance, parandalon shenjat e para të plakjes së parakohshme të lëkurës.

Formulim i pasur, intensivisht ushqyes për lëkurë më të lëmuar dhe më të relaksuar gjatë natës.

Category:

Produkte të ngjashme