Loading..

Purifying Cream rich

61.90

Përshkrimi:

Falë formulimit të tij të akorduar hollësisht, kremi pastrues i pasur me SKINOVAGE punon kundër përmbajtjes së tepërt të yndyrës së lëkurës me vaj dhe redukton në mënyrë efektive papastërtitë dhe irritimin.

Duke rregulluar prodhimin e sebumit dhe duke mbështetur rinovimin e lëkurës, kremi zvogëlon njollat ​​si puçrrat dhe pikat e zeza dhe irritimet e shoqëruara dhe ndihmon në parandalimin e formimit të tyre përsëri.

Category:

Produkte të ngjashme