Loading..

Phyto CBD Serum

44.90

Përshkrimi:

Kujdeset dhe zbut lëkurën e ashpër, të stresuar dhe të tendosur me para dhe probiotikë, kanabidiol (CBD), vaj kërpi dhe ekstrakt kërpi. Parandalon shenjat e para të plakjes së parakohshme të lëkurës në kombinim me kremin Phyto CBD.

Formulim i lehtë i butë për një lëkurë të ekuilibruar, të qetë dhe me pamje të shëndetshme.

Category:

Produkte të ngjashme