Loading..

Peeling Cream

24.90

Përshkrimi:

Peeling krem ​​i lëmuar me përbërës të vlefshëm natyralë.
Një aromë elegante e portokallit, mimozës, drurit të kedrit, qelibarit dhe myshkut përkëdhel ndjenjat tuaja në të njëjtën kohë.

Produkte të ngjashme