Loading..

Moisturizing Eye Cream

40.90

Sasia : 15ml

Kremi hidratues për sytë është i lëmuar në cilësi dhe është dizajnuar për zonën e syve, duke munguar në lipide. Ky krem siguron lagështi intensive për lëkurën e thatë ose të dehidratuar, ndërsa ndihmon në uljen e qarqeve të errëta dhe puffiness përreth syve. Krem hidratues për sytë ndihmon në parandalimin e shenjave të para të plakjes, siç janë linjat e thatësisë. Kjo krem  ndihmon për të qetë linja dhe rrudha intensivisht dhe optike. Përmban një Peptid të Fuqisë speciale që imiton veprimin e Royalactin-peptidit të gjetur në Royal Jelly të prodhuar nga bletët për Mbretëresha Bletë. Bazuar në kërkimet shkencore, Peptidi i Fuqisë ndihmon që lëkura të jetë më rezistente ndaj të gjitha ndikimeve dhe faktorëve të jashtëm. Lëkura shfaqet më e shëndetshme dhe ndjehet më e butë me një shkëlqim rinor. Aplikoni në zonën e syve çdo mëngjes dhe / ose mbrëmje me aplikuesin e rrotullimit pas pastrimit, dhe butësisht futeni me gishta. Këshillë: Ruani në frigorifer për një ftohje të efektit

Category:

Related Products