Loading..

Moisturizing Cream

59.90

Pershkrimi:

Lëkurës së thatë zakonisht i mungojnë lipidet e rëndësishme që janë thelbësore për të mbajtur lagështinë në lëkurë.

Këtu hyn kremi hidratues SKINOVAGE duke hidratuar intensivisht lëkurën e thatë dhe duke e furnizuar atë me lipide të vlefshme.

Category:

Produkte të ngjashme