Loading..

Moisture Glow Cream

39.90

Përshkrimi:

Kremi për kujdesin e fytyrës me pre- dhe probiotikë, acid hialuronik, vitaminë E dhe një ekstrakt nga panxhari i sheqerit rrit nivelin e lagështisë së lëkurës menjëherë dhe për një kohë të gjatë. Në kombinim me Serumin Moisture Glow, shenjat e para të plakjes së parakohshme të lëkurës parandalohen dhe pigmentet që reflektojnë dritë fshehin parregullsitë dhe i japin lëkurës më shumë shkëlqim.

Formulim i lehtë i këndshëm për lëkurë të hidratuar, rrezatuese dhe të njëtrajtshme.

Category:

Produkte të ngjashme