Loading..

HSR Lifting Eye Cream

75.90

Ne plakemi, lëkura jonë humbet elasticitetin dhe formën e rrudhave. Me këtë krem luksoz kundër rrudhave, laboratorët e BABOR kanë zhvilluar edhe një herë një përparim fenomenal në kërkimet kozmetike.
Aplikoni mëngjeset dhe mbrëmjet, pas pastrimit me HY-OL & Phytoactive, në fytyrë, qafë dhe dekolte

Category:

Related Products