Loading..

HSR Lifiting Cream

96.90

Përshkrimi:

Bazuar në rezultatet më të fundit të kërkimit, ky krem ​​lifting luksoz HSR vendos standarde të reja në fushën e liftingut kozmetik në BABOR:

Kompleksi inovativ i përbërësve aktivë redukton dukshëm të gjitha llojet e rrudhave dhe kundërvepron në mënyrë specifike shkaqet e formimit të rrudhave.

Tekstura veçanërisht e lëmuar, ushqyese është e pasur me lipide të vlefshme dhe përthithet lehtësisht. Për lagështi intensive dhe një ndjenjë luksoze kujdesi.


Gjashtë përbërës aktivë me performancë të lartë punojnë kundër të gjitha llojeve të rrudhave:


1. I pasuruar me një kompleks proteinash soje dhe ekstrakte natyrale, rrudhat e shkaktuara nga degradimi i kolagjenit dhe elastinës në lidhje me moshën reduktohen, indet forcohen dhe thellësia e rrudhave zvogëlohet.


2. Ekstraktet e lupinës së bardhë reduktojnë dukshëm rrudhat gravitacionale si rrudhat nasolabiale, përmirësojnë elasticitetin e lëkurës dhe ripërcaktojnë konturet e fytyrës.


3. Linjat e shprehjes, të tilla si vijat e rrudhave, reduktohen dukshëm pas vetëm shtatë ditësh falë një kompleksi aktiv të bërë nga një peptid kundër plakjes dhe një glikozid natyral, me një efekt anti-stres që minimizon tensionin në lëkurë dhe e mban lëkurën. të relaksuar.


4. L-karnozina vepron kundër linjave dhe rrudhave të shkaktuara nga saharifikimi i fibrave të kolagjenit dhe stimulon sintezën e kolagjenit. Parandalohet dëmtimi i lidhur me rrezet ultraviolet.


5. Proteinat natyrale nga arrat e kedrit dhe xhensen mbështesin sintezën e kolagjenit dhe përmirësojnë strukturën e lëkurës.

Linjat e palosura në zonën e gojës duken dukshëm të zvogëluara.


6. Formimi i rrudhave të reja ngadalësohet nga një glukozid natyral nga bima e ringjalljes duke luftuar procesin e formimit të rrudhave drejtpërdrejt në burimin e saj.

Në të njëjtën kohë, toni i lëkurës barazohet dhe hiperpigmentimi zvogëlohet.

Shkaku kryesor i linjave dhe rrudhave është mungesa e lagështirës.

Prandaj, ky krem ​​lifting HSR përmban shumë përbërës aktivë që ofrojnë lagështi intensive dhe afatgjatë dhe në këtë mënyrë reduktojnë linjat e thatësisë për një kohë të gjatë.

Tekstura veçanërisht e lëmuar, ushqyese është e pasur me lipide të vlefshme dhe përthithet lehtësisht.

Për lagështi intensive dhe një ndjenjë luksoze kujdesi.
Lëkura përjeton ngritjen e saj personale: ajo duket dukshëm më e lëmuar, më e trashë dhe më e fortë.


Kremi luksoz kundër rrudhave HSR është specialisti kundër rrudhave që redukton dukshëm të gjitha llojet e rrudhave dhe në mënyrë specifike ngadalëson zhvillimin e rrudhave.

Përveç konceptit inovativ të përbërësit aktiv të kremit kundër rrudhave HSR, është mbi të gjitha ndjenja unike që e bën kremin një ikonë të vërtetë të kujdesit. Aplikacioni bëhet një përvojë e përditshme luksi.


Ky krem ​​luksoz kundër rrudhave përmban gjithashtu vitaminën antioksiduese E, panthenol dhe lipide të vlefshme në formën e gjalpit shea, vajit të bajames dhe vajit të farës së mangos.

Për elasticitet dhe rigjenerim të menjëhershëm të lëkurës.

Category:

Produkte të ngjashme