Loading..

Hand & Body Wash

19.90

Përshkrimi:

Xhel gjallërues dhe freskues për larjen e duarve dhe trupit me përbërës të vlefshëm natyrorë.

Përbërja e re e aromës gjallëruese ofron një përvojë të vërtetë energjike.

Molla e freskët e kombinuar me rozmarinë aromatike, eukalipt dhe livando freskon menjëherë shqisat tuaja.

.

Produkte të ngjashme