Loading..

Gentle Peeling

21.90

Përshkrimi:

Peeling i butë i fytyrës me Kompleks Anti-OX dhe ujë me mollë. Shpërndan qelizat e vdekura të lëkurës dhe e lë lëkurën të shkëlqejë përsëri

Category:

Produkte të ngjashme