Eye Shadow Pen. 01 shiny rose

19.90

Compare
SKU: N/A Category:

Hije sysh super e lehtë.
Hije për sy dhe laps me konturë afatgjatë për të theksuar zonën rreth syve. E disponueshme ne 10 ngjyra.

Description

Hije sysh super e lehtë.
Hije për sy dhe laps me konturë afatgjatë për të theksuar zonën rreth syve. E disponueshme ne 10 ngjyra.

Additional information

Color

anthracite, black, blue, copper brown, dark brown, green, highlights, shiny rose, summer gold, sunlight

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Eye Shadow Pen. 01 shiny rose”

Your email address will not be published. Required fields are marked *