Loading..

Extra Firming Serum

109.90

Një koncentrat hidratues aktiv kundër rrudhave i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
Aplikoni mëngjeset dhe / ose mbrëmjet , pas pastrimit, në fytyrë, qafë dhe dekolte. Lejoni të hyjë në fuqi dhe më pas aplikoni Kremin ngritës përkatës HSR®

Category:

Related Products