Loading..

Eau de toilette VOL. 2

59.90

Përshkrimi:

Karakteri i agrumeve dhe i drurëve hapet nga bergamoti dhe një nuancë grejpfruti akorde të ngrohta zemre prej druri kedri, piper dhe paçuli kombinohen me një notë lëkure.

Vetiveri dhe notat tokësore i shtojnë ngrohtësi aromës dhe e lënë atë të zbehet butësisht.

Category:

Produkte të ngjashme