Loading..

Cooling Eye Gel

40.90

Sasia : 15ml

Xheli I ftohtë për sytë është një xhel i lehtë dhe freskues i syve.Xheli te pjesa e syrit ndihmon në sigurimin e lagështisë intensive të lëkurës, ndërsa ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së qarqeve të errëta dhe rrudhave. Ky xhel për sy ndihmon në parandalimin e shenjave të para të plakjes, siç janë linjat e thatësisë.Xheli ndihmon në linjat dhe rrudhat optike të lëmuara dhe krijon një zonë të syve të freskët dhe të qetë.Ndihmon që lëkura të jetë më rezistente ndaj të gjitha ndikimeve dhe faktorëve të jashtëm. Lëkura shfaqet më e shëndetshme dhe ndjehet më e butë me një shkëlqim rinor. Aplikoni në zonën e syve çdo mëngjes dhe mbrëmje

Category:

Related Products