Loading..

Cleanse & Peel Mask

21.90

Përshkrimi:

Maskë për pastrimin e thellë të poreve me efekt peeling. Redukton sebumin e tepërt dhe liron qelizat e vdekura të lëkurës.

Category:

Produkte të ngjashme