Loading..

Clean Formance – Renewal Overnight Mask

29.90

PËRSHKRIM
Përmirëson ekuilibrin e lagështisë së lëkurës me prebiotikë dhe probiotikë, acid hialuronik, vitaminë E dhe pektinë natyrale të mollës dhe, parandalon shenjat e para të plakjes së parakohshme të lëkurës në kombinim me Serumin Cleanperformance.

Formulë e pasur, ushqyese intensivisht për lëkurë më të butë dhe më të relaksuar brenda natës.

EFEKTI
Pektina natyrale e mollës optimizon ekuilibrin e lagështisë së lëkurës dhe mbështetet nga ekstrakti i lëvores së pemës të nxjerrë në mënyrë të qëndrueshme. Acidi hialuronik siguron dhe ruan lagështinë. Për më tepër, gjalpi shea, vaji i bajames, vaji i arrës makadamia, vaji i farës së rrushit, vaji i arganit dhe vitamina E sigurojnë lëkurë të ushqyer intensivisht dhe të relaksuar brenda natës.

Category:

Related Products