Loading..

Clean Formance – Moisture Glow Serum

39.90

PËRSHKRIM
Siguron lagështirë intensive dhe të menjëhershme me prebiotikë dhe probiotikë, acid hialuronik dhe aloe vera. Parandalon shenjat e para të plakjes së parakohshme të lëkurës në kombinim me Moisture Glow Cream, krijon një shkëlqim delikat falë pigmenteve që reflektojnë dritën dhe ekuilibron parregullsitë në çehre.

Formulë e butë e dritës për një çehre të hidratuar, rrezatuese dhe me pamje të barabartë.

EFEKTI
Me prebiotikë dhe probiotikë, acid hialuronik dhe aloe vera, ai hidraton drejtpërdrejt dhe parandalon shenjat e para të plakjes së parakohshme të lëkurës falë një ekstrakti lëvore të nxjerrë në mënyrë të qëndrueshme.

Agjentët natyrorë, që reflektojnë dritën, i japin lëkurës shkëlqim të menjëhershëm.

Category:

Related Products