Loading..

Clean Formance – Moisture Glow Cream

39.90

PËRSHKRIM
Kremi i fytyrës me prebiotikë dhe probiotikë, acid hialuronik, vitaminë E dhe një ekstrakt nga panxhari i sheqerit rrit menjëherë dhe në mënyrë të qëndrueshme nivelin e lagështisë së lëkurës. Shenjat e para të plakjes së parakohshme të lëkurës parandalohen në kombinim me Moisture Glow Serum dhe pigmente që reflektojnë dritën, fshehin vizualisht parregullsitë dhe i japin fytyrës më shumë shkëlqim.

Formulim i këndshëm i lehtë, për një çehre të hidratuar, rrezatuese dhe me pamje të barabartë.

Ekstrakti i panxhar sheqerit siguron lagështi të menjëhershme dhe afatgjatë.

EFEKTI
Aloe vera dhe acidi hialuronik kanë një efekt qetësues dhe hidratues. Parregullsitë optike fshihen nga pigmentet që reflektojnë dritën dhe çehre fiton më shumë shkëlqim. Ekstrakti i lëvores së pemës të nxjerrë në mënyrë të qëndrueshme rrit qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e lëkurës dhe parandalon shenjat e para të plakjes së lëkurës.

Category:

Related Products