Loading..

Clean Formance – Awakening Eye Cream

29.90

PËRSHKRIM
Kujdesi për lëkurën për sytë thithur shpejt me 95% përbërës natyralë.

Kremi i syve me prebiotikë dhe probiotikë, acid hialuronik dhe një kompleks ekstrakt i lëvores së hirit, niacinamide dhe silic organik hidraton intensivisht, ndihmon në zvogëlimin e fryrjes dhe fsheh rrathët e errët, ndërsa në mënyrë optike zbut parregullsitë dhe skuqjet rreth syve.

Formulë e këndshme e lehtë, pa aromë.

Për një zonë rrezatuese, të ndriçuar dhe të hidratuar rreth syve.

EFEKTI
Një kompleks shumë i përqendruar i prebiotikëve dhe probiotikëve forcon barrierën mbrojtëse të lëkurës dhe përmirëson mbrojtjen e lëkurës. Acidi hialuronik siguron dhe ruan lagështinë. Pigmentet që reflektojnë dritën fshehin parregullsitë optike. Një kompleks i ekstraktit të lëvores së hirit, niacinamideve dhe silicit organik mbështet mikroqarkullimin në indin e lëkurës dhe zvogëlon fryrjen dhe rrathët e errët rreth syve.

Category:

Related Products