Loading..

Body lotion

24.90

Përshkrimi:

Losion trupi elastik, ushqyes dhe freskues me përbërës të vlefshëm natyrorë.

Përbërja e re e aromës gjallëruese ofron një përvojë të vërtetë energjike. Molla e freskët e kombinuar me rozmarinë aromatike, eukalipt dhe livando freskon menjëherë shqisat tuaja.

Produkte të ngjashme