Loading..

Awakening Eye Cream

29.90

Përshkrimi:

Kujdesi për sytë që absorbohet shpejt me 95% përbërës me origjinë natyrale.

Kremi për sytë me para dhe probiotikë, acid hialuronik dhe një kompleks të ekstraktit të lëvores së hirit, niacinamidit dhe silikonit organik siguron lagështi intensive, ndihmon në reduktimin e fryrjes së syve dhe fsheh rrathët e zinj poshtë syve ndërsa balancon optikisht parregullsitë dhe skuqjen në zonën e syve. 

Formulim këndshëm i lehtë pa aroma.

Për një zonë rrezatuese, të shndritshme dhe të hidratuar të syve.

Category:

Produkte të ngjashme