Loading..

Fairness Cream

 • Grid
 • List
 • 30.90
  Krem fytyre me ngjyrosje të butë me SPF 20 për kujdesin ditor. Hije ngjyrash 02 mesatare për lloje të errëta të lëkurës. EFEKTI: Aloe vera dhe sorbitoli njomin lëkurën. Ngjyra e butë me errësirë ​​mesatare fsheh vizualisht gunga dhe e lë lëkurën të shkëlqejë përsëri.
 • 29.90
  PËRSHKRIM Kujdesi për lëkurën për sytë thithur shpejt me 95% përbërës natyralë. Kremi i syve me prebiotikë dhe probiotikë, acid hialuronik dhe një kompleks ekstrakt i lëvores së hirit, niacinamide dhe silic organik hidraton intensivisht, ndihmon në zvogëlimin e fryrjes dhe fsheh rrathët e errët, ndërsa në mënyrë optike zbut parregullsitë dhe skuqjet rreth syve. Formulë e këndshme e lehtë, pa aromë. Për një zonë rrezatuese, të ndriçuar dhe të hidratuar rreth syve. EFEKTI Një kompleks shumë i përqendruar i prebiotikëve dhe probiotikëve forcon barrierën mbrojtëse të lëkurës dhe përmirëson mbrojtjen e lëkurës. Acidi hialuronik siguron dhe ruan lagështinë. Pigmentet që reflektojnë dritën fshehin parregullsitë optike. Një kompleks i ekstraktit të lëvores së hirit, niacinamideve dhe silicit organik mbështet mikroqarkullimin në indin e lëkurës dhe zvogëlon fryrjen dhe rrathët e errët rreth syve.
 • 39.90
  PËRSHKRIM Kremi i fytyrës me prebiotikë dhe probiotikë, acid hialuronik, vitaminë E dhe një ekstrakt nga panxhari i sheqerit rrit menjëherë dhe në mënyrë të qëndrueshme nivelin e lagështisë së lëkurës. Shenjat e para të plakjes së parakohshme të lëkurës parandalohen në kombinim me Moisture Glow Serum dhe pigmente që reflektojnë dritën, fshehin vizualisht parregullsitë dhe i japin fytyrës më shumë shkëlqim. Formulim i këndshëm i lehtë, për një çehre të hidratuar, rrezatuese dhe me pamje të barabartë. Ekstrakti i panxhar sheqerit siguron lagështi të menjëhershme dhe afatgjatë. EFEKTI Aloe vera dhe acidi hialuronik kanë një efekt qetësues dhe hidratues. Parregullsitë optike fshihen nga pigmentet që reflektojnë dritën dhe çehre fiton më shumë shkëlqim. Ekstrakti i lëvores së pemës të nxjerrë në mënyrë të qëndrueshme rrit qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e lëkurës dhe parandalon shenjat e para të plakjes së lëkurës.
 • 39.90
  PËRSHKRIM Siguron lagështirë intensive dhe të menjëhershme me prebiotikë dhe probiotikë, acid hialuronik dhe aloe vera. Parandalon shenjat e para të plakjes së parakohshme të lëkurës në kombinim me Moisture Glow Cream, krijon një shkëlqim delikat falë pigmenteve që reflektojnë dritën dhe ekuilibron parregullsitë në çehre. Formulë e butë e dritës për një çehre të hidratuar, rrezatuese dhe me pamje të barabartë. EFEKTI Me prebiotikë dhe probiotikë, acid hialuronik dhe aloe vera, ai hidraton drejtpërdrejt dhe parandalon shenjat e para të plakjes së parakohshme të lëkurës falë një ekstrakti lëvore të nxjerrë në mënyrë të qëndrueshme. Agjentët natyrorë, që reflektojnë dritën, i japin lëkurës shkëlqim të menjëhershëm.
 • 29.90
  PËRSHKRIM Përmirëson ekuilibrin e lagështisë së lëkurës me prebiotikë dhe probiotikë, acid hialuronik, vitaminë E dhe pektinë natyrale të mollës dhe, parandalon shenjat e para të plakjes së parakohshme të lëkurës në kombinim me Serumin Cleanperformance. Formulë e pasur, ushqyese intensivisht për lëkurë më të butë dhe më të relaksuar brenda natës. EFEKTI Pektina natyrale e mollës optimizon ekuilibrin e lagështisë së lëkurës dhe mbështetet nga ekstrakti i lëvores së pemës të nxjerrë në mënyrë të qëndrueshme. Acidi hialuronik siguron dhe ruan lagështinë. Për më tepër, gjalpi shea, vaji i bajames, vaji i arrës makadamia, vaji i farës së rrushit, vaji i arganit dhe vitamina E sigurojnë lëkurë të ushqyer intensivisht dhe të relaksuar brenda natës.
 • 89.00
  Set i Hidro Performancës 2 Hapëshe Përmbajtja: 2 pjesë në set Hydro Performance me 2 Hap me Hyaluron Infusion dhe Hyaluron Cream për një rritje optimale të lagështisë. Hapi 1 Hyaluron Infusion është një produkt i specializuar hidratues për hidratimin intensiv të lëkurës me efekt të menjëhershëm dhe afatgjatë. Hapi 2 Krem Hyaluron është një specialist i lagështisë së lehtë për 24 orë për lagështimin e menjëhershëm dhe të vazhdueshëm të lëkurës. Hapi 1 Infuzion Hyaluron: Përqendrimi i përbërësit aktiv të përbërësit aktiv Hyaluron Infusion hidraton lëkurën me acid hyaluronic të trefishtë dhe peptide HY 3. Peptidet HY 3 mbështesin prodhimin e acidit hialuronik të vetë lëkurës dhe lagështia mund të ruhet më mirë në lëkurë. Acidi hialuronik 3-fish dhe një kompleks i veçantë hidratues NMF zvogëlojnë humbjen e ujit përmes lëkurës dhe kështu përmirësojnë hidratimin e lëkurës. Së bashku me kremin Hyaluron, lëkura duket e lagur më mirë me një fytyrë të freskët rozë. Hapi 2: Krem Hyaluron: Krem Hyaluron me dritë të këndshme hidraton lëkurën shumë-dimensionale: Peptidet HY 3 mbështesin prodhimin e vetë lëkurës së hialuronit dhe lagështia mund të ruhet më mirë në lëkurë. Acidi hialuronik 3-fish zvogëlon humbjen e ujit përmes lëkurës dhe kështu intensifikon hidratimin e lëkurës. Ashtu si një film i padukshëm, biopolimerët natyrorë gjithashtu përmirësojnë përmbajtjen e lagështisë së lëkurës. Ata vazhdimisht lëshojnë lagështi në lëkurë dhe e lidhin atë me një efekt depo lagështie 24 orë.
 • 69.90
  Zgjidhja e dyfishtë e syve Përmbajtja: 30 ml Një duo kremi për sytë kundër plakjes ditë e natë. Një duo kremi për sytë anti-plakje i koordinuar në mënyrë perfekte për përdorim ditën dhe natën. Krema e Syve forcon zonën e syve dhe zvogëlon qarqet e errëta nën sy për të siguruar një pamje me të ndritshëm gjatë ditës. Nata me kremin e syve promovon mikroqarkullimin dhe zvogëlon qeset, fryrjen dhe rrathët e errët gjatë kohës që flini.
 • 26.90
  Ndjehuni të relaksuar dhe të rikuperuar! Lëkura duket e relaksuar, e pushuar dhe ndjehet e freskët me vaj kërpi, aloe vera, kaktus dhe panthenol. E përsosur për relaksim gjatë natës, një fillim i ri i ditës dhe lëkurë me dritë të lartë. Tani, nuk ka më arsye për t'u stresuar. Vaji i farës së kërpit, i pasur me acide yndyrore omega-6, nxit rigjenerimin e barrierës së theksuar të lëkurës. Ekstraktet nga dy bimët e shkretëtirës, ​​aloe vera dhe kaktusi, lagështojnë lëkurën. Panthenoli qetëson dhe pigmentet me shkëlqim prodhojnë një çehre menjëherë të freskët.